Proverit logo Prověřit firmu

Platební morálka

Markeeto

Přehled produktů a služeb

CreditCheck ERP

CreditCheck ERP

Prověřování kredibility firem přímo z podnikového informačního systému

CreditCheck je propojen s desítkami nejpoužívanějších podnikových informačních systémů v Česku a na Slovensku. Každý den zdarma automaticky importujeme semafor CreditCheck do seznamu vašich obchodních partnerů. Z karty zákazníka pak můžete kdykoli zobrazit podrobný report CreditCheckList s informacemi o dluzích, finannčích datech a podobně.


CreditCheck Monitoring

CreditCheck Monitoring

Upozornění na dluhy, exekuce, insolvence okamžitě e-mailem

Na podstatné události týkající se vašich zákazníků je potřeba reagovat co nejrychleji. Pokud se například objeví nový dluh, konkurz nebo exekuce, zašleme vám upozornění v co nejkratší době e-mailem.


CreditCheck Web

CreditCheck Web

Všechny rizikové informace o zákaznících na jednom reportu

Stále sledujeme 18 registrů s informacemi o českých firmách a vyhledáváme v nich informace s důležitým vlivem na kredibilitu. Získané informace analyzujeme pomocí desítek kontrolních pravidel, ze kterých vzniká semafor CreditCheck. Vše je pak přehledně soustředěno na jednom webovém reportu CreditCheckList.


CreditCheck Prověřování slovenských firem

Prověřování slovenských firem

Mějte pod kontrolou bonitu vašich zákazníků ve Slovenské republice

Specializujeme se také na prověřování kredibility zákazníků ze Slovenské republiky. Sledujeme 12 slovenských informačních zdrojů. Důležité informace o kreditních rizicích vašich slovenských obchodních partnerů dodáme do podnikového informačního systému, e-mailem nebo na reportu CreditCheckList.


CreditCheck CEE

Centrální evidence exekucí

Centrální evidence exekucí je největším registrem dlužníků z řad firem i fyzických osob v ČR. Pokud nenajdete žádné rizikové informace o zákaznících v běžně dostupných zdrojích zpracovávaných CreditCheckem, doporučujeme Vám provést dodatečný dotaz do Centrální evidence exekucí. Dotaz můžete udělat pomocí přihlašovacích údajů z webu CreditCheck za výhodnější ceny než přímo na webu Centrální evidence exekucí.


Rizikové události - monitoring

Monitoring rizikových událostí prověřuje všechny české firmy v 18 registrech a uplatňuje na ně 126 kontrolních pravidel. Tato kontrolní pravidla se neorientují jenom na aktuální hodnocení prověřované firmy, ale i na vlastníky a dcery. Hodnocena je i nedávná minulost.


Insolvence - monitoring

Pro naše zákazníky sledujeme insolvence přímo v oficiálním insolvenčním rejstříku. Okamžitě po výskytu jakékoli požadované události v insolvečním rejstříku vám zašleme e-mail s upozorněním


Nespolehlivý plátce DPH a čísla účtů - monitoring

Nespolehlivý plátce DPH a čísla účtů - monitoring

Vyhněte se riziku ručení za neodvedenou DPH, pokud bude některý z vašich obchodních partnerů označen jako nespolehlivý plátce. Každý den zkontrolujeme všechna vámi určená IČ v registru nespolehlivých plátců a bankovních účtů.


DPH - monitoring

DPH - monitoring

Ověřte si, zda všichni vaši dodavatelé mají stále platnou registraci k DPH. Všechna vámi určená IČ 1x měsíčně ověříme v registru plátců DPH a souhrnný report zašleme v termínu před podáním pravidelného daňového přiznání k DPH.


Kreditní limit - monitoring

Kreditní limit - monitoring

Máte vlastní pravidla pro stanovení maximálního kreditního limitu na konkrétního zákazníka? Nebo po vás úvěrová pojišťovna vyžaduje u vybraných zakázek vlastními silami stanovovat kreditní limit? Měsíčně vám zašleme přehled doporučených kreditních limitů k vašim odběratelům.


Sbírka listin - monitoring

Sbírka listin - monitoring

Vaši zákazníci i konkurenti zakládají do sbírky listin strategické dokumenty související s jejich podnikatelskou aktivitou. Do několika dnů od založení nového dokumentu o fúzi, rozdělení, účetní závěrce, výroční zprávě, exekuci atd. vám zašleme upozornění včetně odkazu na konkrétní dokument.


Registrační údaje firem - monitoring

Registrační údaje firem - monitoring

Pořebujete aktuální přehled o změnách adresy nebo názvu vašich odběratelů a dodavatelů? Tyto údaje aktualizujeme z příslušných registrů v průměru do 3 dnů od jejich změny a ihned vám zašleme upozornění e-mailem.


Nové firmy - monitoring

Nové firmy - monitoring

Chcete nabídnout své služby nebo zboží čerstvě založeným firmám dříve, než to udělá někdo jiný? Denně v datábázi CreditCheck registrujeme nově založené společnosti. Denní seznam adres a kontaktních osob nových firem vám budeme pravidelně zasílat ve formátu vhodném pro hromadné obeslání.