Klienti, kteří nám důvěřují

Našimi klienty jsou úspěšné české a slovenské společnosti, které nepodceňují nutnost prověřování obchodních partnerů.

Vyzkoušet ZDARMA

Allegro Retail, a.s

Internetový obchod

Počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Credit Check, s.r.o. provádí komplexní hodnocení našich dodavatelů s ohledem na faktory, jako je kvalita služeb, včasnost dodání, komunikace a dodržování smluvních ujednání. Tento holistický přístup zajišťuje, že získáme podrobné porozumění výkonu každého dodavatele. Přesnost a spolehlivost údajů poskytnutých je chvályhodná. Využívá inovativní technologie ve svých vyhodnocovacích procesech a drží náskok před průmyslovými standardy. Tento závazek k technologickému pokroku zajišťuje, že dostáváme špičková řešení pro hodnocení a řízení dodavatelů.

Petr Petrányi

Team Leader of Vendor Check


Seyfor

softwarová společnost

Počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců

Obrat: 3 mil - 4999999 Kč

Creditcheck využíváme pro interní monitoring našich českých a slovenských odběratelů a dodavatelů v ERP Byznys. Oceňuji hlavně v tom,že nemusíme ručně vyhledávat informace o našich obchodních partnerech na různých webových stránkách nebo v rejstřících, ale máme je k dispozici přímo v našem ERP systému Byznys. Můžeme si vybrat, které parametry o bonitě a platební morálce našich obchodních partnerů chceme sledovat. Creditcheck nám nabízí cca 120 parametrů, z nichž jsme si vybrali 12 nejdůležitějších pro náš obchodní proces. Zároveň oceňuji profesionální přístup, podporu při realizaci a ochotu vyřešit jakýkoli náš dotaz.

Milan Smutný

Group CFO


MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Potravinářský velkoobchod

Počet zaměstnanců: 4000 - 4999 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Díky službě Creditcheck máme pravidelně k dispozici pravidelně informace o společnostech, kteří mají jakékoliv finanční riziko. Informace využíváme jak pro Českou republiku, tak pro Slovenskou republiku a veškeré reporty chodí pravidelně, včas a komunikace se společností Creditcheck je vždy profesionální a okamžitá. Využíváme služby již 9 let a určitě budeme i do budoucna.

Petra Majeriková

Senior GL Accountant


Enteria a.s.

Český stavební holding

Počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Prostřednictvím Creditcheck provádíme hloubkové prověřování partnerů z pohledu finančních ukazatelů, bonity, rizikovosti a dalších faktorů. Zajímavá je i funkce Vizualizace vazeb, kde sledujeme další subjekty vázané na uvedenou společnost. Monitoring nám zároveň automaticky hlídá změny u uvedených subjektu, které následně vyhodnocujeme.

Ing. Ingrid Mužíková

Ředitelka ekonomického úseku


Nadační fond proti korupci

Nadační fond

Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců

Obrat: 500 tis. - 1 mil. Kč

Oceňuji zejména user friendly prostředí a přehlednost - pro základní údaje, ověření adres, kreditního skóre apod. jste nejpřívětivějším a nejrychlejším nástrojem. Hlavní výhodou Creditchecku je rychlost vyhledávání klíčových dat a přehlednost zobrazení. Při lustraci díky tomu najdete data, která byste si pracně sehnali z otevřených zdrojů, místo hodin vám to však zabere pouze pár minut.

Tomáš Lemešani

analytik


SAPELI a.s.

Výrobce dveří a zárubní

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 500 mil - 999999999 Kč

Při prověřování partnerů v ČR a SR používáme službu CreditCheck. Největším přínosem je pro nás napojení na firemní IS OR-System, díky kterému probíhá prověření dodavatelů a odběratelů. Automaticky se vyhodnotí denně všechny změny a pověřený pracovník je schopen vše jednoduše zkontrolovat. Za důležité považuji i hlídání e-mailovým monitoringem změn, který nás obratem informuje o nově vzniklých rizicích.

Ing. Lubomír Slabý

Ekonomický a IT ředitel


GIENGER spol. s r.o.

Velkoobchod TZB

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Při denní práci potřebujeme správné ohodnocení obchodního partnera z hlediska bonity – schopnosti vyrovnávat své závazky, což je nejlepší prevencí vzniku pohledávek. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je pro nás kreditní informace získaná prostřednictvím služby CreditCheck. Rychlý výsledek vyhodnocení dat o podnikatelském subjektu znamená úsporu nejen časovou , ale také finanční.

Ing. Tomáš Stachovec

Vedoucí Správy pohledávek


Berger-Huck s.r.o.

Výrobce sítí a dětských hřišť

Počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců

Obrat: 30 mil - 59999999 Kč

Prakticky každý den potřebujeme kontrolovat bonitu nových nebo stávajících zákazníků. K tomu je pro nás nepostradatelná služba CreditCheck, která nám dává větší přehled o jejich hospodaření a tím chrání naši solventnost. Mimo jiné, díky přímému napojení na informační systém Helios Orange máme potřebné informace stále online!

Pavel Drahorád

Vedoucí prodeje


TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.

Výroba betonových směsí, sendvičových panelů a prodej kameniva

Počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců

Obrat: 30 mil - 59999999 Kč

Kvůli vzrůstajícím pohledávkám jsme společně s dceřinou společností PURLIVE byli nuceni lépe vybírat a tedy i prověřovat naše odběratele. Díky propojení CreditChecku s informačním systémem Helios máme rychlou a přehlednou informaci o všech změnách, které u vybraných firem nastaly. Pro naše potřeby byla placená služba společnosti Credit Check jasnou volbou.

Jan Trněný

Vedoucí střediska Kamenivo


SERVIS CLIMAX a.s.

Výroba stínící techniky

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 500 mil - 999999999 Kč

Počet našich odběratelů v Česku je více než 1500 a potřebujeme mít přehled o jejich ekonomické situaci. Od doby, kdy jsme CreditCheck propojili s naším podnikovým informačním systémem, máme tyto informace vždy k dispozici online. A navíc v přehledné formě.

Dagmar Piskláková

Správce pohledávek


PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Pivovar

Počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců

Obrat: 1 mld - 1 499999999 Kč

Při prověřování zákazníků intenzivně využíváme CreditCheck integrovaný do našeho podnikového systému Helios Green. Navíc má naše obchodní oddělení možnost si přímo z aplikace CreditCheck kohokoli v případě potřeby detailně prověřit také v Centrální evidenci exekucí, což se nám velmi osvědčilo. Všechny důležité partnery máme zároveň ohlídané monitoringem, takže můžeme obratem reagovat na nově vzniklé skutečnosti.

Petr Hořejší

Ekonom


Geis CZ s.r.o.

Ostatní vedlejší činnosti v dopravě

Počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Díky CreditChecku máme aktuální informace o odběratelích, které jsou propojeny s našimi systémy tak, že jsme při vzniku možných rizik včas informovaní. To samé platí pro dodavatele, u kterých CrediCheck poskytuje mj. kontrolu registrace DPH a nespolehlivého plátce. Na systému oceňujeme hlavně přehlednost, rozsah informací a velkou míru flexibility.

Martin Sobola

Manažer financí a controllingu


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions

Významný hráč na trhu se skleněnými výplněmi, fasádními a interiérovými skly

Počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Aplikaci Creditcheck využíváme více než dva roky. Vybrali jsme si ji mimo jiné i proto, že je možno aplikaci integrovat do ERP systému. Na spolupráci oceňujeme především pružnost společnosti a ochotu přizpůsobit se na míru našim potřebám. Důležitým zdrojem informací jsou pro nás také online upozornění z emailového monitoringu změn – vzhledem k poměrně vysokému počtu aktivních subjektů není ruční kontrola nových událostí téměř možná. Hojně využíváme možnosti prokliku z emailu rovnou do insolvenčního či obchodního rejstříku. Creditcheck mohu jen doporučit.

Petr Jirásek

Finanční ředitel


ACTIVA spol. s r.o.

Kapitálově nejsilnější českou společností v oboru kancelářských potřeb

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Se společností CreditCheck spolupracujeme od roku 2015 . Vedle každodenního prověřování obchodních partnerů máme data integrována do našeho ERP systému a e-shopu. U zákazníků s bezproblémových zápisem systém automatizovaně zpravuje registraci a objednávky bez zásahu lidské obsluhy. Na řešení společnosti CreditCheck oceňuji poměr cena výkon a mohu jej s klidným svědomím doporučit, každému kdo řeší běžnou obchodní agendu v České republice v rozsahu desetitisíců zákazníků.

Ing. Martin Holoubek

zástupce obchodního ředitele


Innomotics, s.r.o.

Výroba nízkonapěťových asynchronních elektromotorů

Počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Služby Creditcheck využíváme pro účely interních kontrol a monitoringu rizik u našich odběratelů. Pomocí služby Creditcheck monitoring jsme denně informováni na definovaném portfoliu o případných změnách na strane našich zákazníků a tedy potenciálnímu nárůstu rizika a jsme schopni tak na tato rizika / změny reagovat.

Martin Lenc

Finance head & Controlling in Sales region CRE


Creditcheck v číslech

14
let zkušeností
1500+
klientů
3.9 mil.
námi prověřených firem
169 tis.
odeslaných monitoringů ročně
68
informačních zdrojů
136
integrací do ERP a CRM systémů
123 tis.
dotazů do Centrální evidence exekucí ročně