Klienti, kteří nám důvěřují

Našimi klienty jsou úspěšné české a slovenské společnosti, které nepodceňují
nutnost prověřování obchodních partnerů.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

SAPELI a.s.

Výrobce dveří a zárubní

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 500 mil - 999999999 Kč

Při prověřování partnerů v ČR a SR používáme službu CreditCheck. Největším přínosem je pro nás napojení na firemní IS OR-System, díky kterému probíhá prověření dodavatelů a odběratelů. Automaticky se vyhodnotí denně všechny změny a pověřený pracovník je schopen vše jednoduše zkontrolovat. Za důležité považuji i hlídání e-mailovým monitoringem změn, který nás obratem informuje o nově vzniklých rizicích.

Ing. Lubomír Slabý

Ekonomický a IT ředitel


GIENGER spol. s r.o.

Velkoobchod TZB

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Při denní práci potřebujeme správné ohodnocení obchodního partnera z hlediska bonity – schopnosti vyrovnávat své závazky, což je nejlepší prevencí vzniku pohledávek. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je pro nás kreditní informace získaná prostřednictvím služby CreditCheck. Rychlý výsledek vyhodnocení dat o podnikatelském subjektu znamená úsporu nejen časovou , ale také finanční.

Ing. Tomáš Stachovec

Vedoucí Správy pohledávek


Berger-Huck s.r.o.

Výrobce sítí a dětských hřišť

Počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců

Obrat: 30 mil - 59999999 Kč

Prakticky každý den potřebujeme kontrolovat bonitu nových nebo stávajících zákazníků. K tomu je pro nás nepostradatelná služba CreditCheck, která nám dává větší přehled o jejich hospodaření a tím chrání naši solventnost. Mimo jiné, díky přímému napojení na informační systém Helios Orange máme potřebné informace stále online!

Pavel Drahorád

Vedoucí prodeje


TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.

Výroba betonových směsí, sendvičových panelů a prodej kameniva

Počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců

Obrat: 30 mil - 59999999 Kč

Kvůli vzrůstajícím pohledávkám jsme společně s dceřinou společností PURLIVE byli nuceni lépe vybírat a tedy i prověřovat naše odběratele. Díky propojení CreditChecku s informačním systémem Helios máme rychlou a přehlednou informaci o všech změnách, které u vybraných firem nastaly. Pro naše potřeby byla placená služba společnosti Credit Check jasnou volbou.

Jan Trněný

Vedoucí střediska Kamenivo


SERVIS CLIMAX a.s.

Výroba stínící techniky

Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců

Obrat: 500 mil - 999999999 Kč

Počet našich odběratelů v Česku je více než 1500 a potřebujeme mít přehled o jejich ekonomické situaci. Od doby, kdy jsme CreditCheck propojili s naším podnikovým informačním systémem, máme tyto informace vždy k dispozici online. A navíc v přehledné formě.

Dagmar Piskláková

Správce pohledávek


PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Pivovar

Počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců

Obrat: 1 mld - 1 499999999 Kč

Při prověřování zákazníků intenzivně využíváme CreditCheck integrovaný do našeho podnikového systému Helios Green. Navíc má naše obchodní oddělení možnost si přímo z aplikace CreditCheck kohokoli v případě potřeby detailně prověřit také v Centrální evidenci exekucí, což se nám velmi osvědčilo. Všechny důležité partnery máme zároveň ohlídané monitoringem, takže můžeme obratem reagovat na nově vzniklé skutečnosti.

Petr Hořejší

Ekonom


Geis CZ s.r.o.

Ostatní vedlejší činnosti v dopravě

Počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Díky CreditChecku máme aktuální informace o odběratelích, které jsou propojeny s našimi systémy tak, že jsme při vzniku možných rizik včas informovaní. To samé platí pro dodavatele, u kterých CrediCheck poskytuje mj. kontrolu registrace DPH a nespolehlivého plátce. Na systému oceňujeme hlavně přehlednost, rozsah informací a velkou míru flexibility, se kterou jsme se ze strany CreditChecku setkali ať už při zavádění systému, nebo jeho rozvíjení.

Martin Sobola

Manažer financí a controllingu


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions

Významný hráč na trhu se skleněnými výplněmi, fasádními a interiérovými skly

Počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců

Obrat: 1,5 mld a více Kč

Aplikaci Creditcheck využíváme více než dva roky. Vybrali jsme si ji mimo jiné i proto, že je možno aplikaci integrovat do ERP systému. Na spolupráci oceňujeme především pružnost společnosti a ochotu přizpůsobit se na míru našim potřebám. Důležitým zdrojem informací jsou pro nás také online upozornění z emailového monitoringu změn – vzhledem k poměrně vysokému počtu aktivních subjektů není ruční kontrola nových událostí téměř možná. Hojně využíváme možnosti prokliku z emailu rovnou do insolvenčního či obchodního rejstříku. Creditcheck mohu jen doporučit.

Petr Jirásek

Finanční ředitel


Creditcheck v číslech

13
let zkušeností
1400+
klientů
4 mil.
námi prověřených firem
161 tis.
odeslaných monitoringů ročně
66
informačních zdrojů
135
integrací do ERP a CRM systémů
120 tis.
dotazů do Centrální evidence exekucí ročně